Kennismaken

Zoeken op branche

Alle leden op bedrijfsnaam

Judit Wassing

Judit Wassing

Ad-Factor

06 - 28 77 28 57

Judit@AD-factor.nl

meer info
Anneke Berends

Anneke Berends

Adm.kantoor Kubus Lunteren

0318 - 48 47 94

lunteren@kubus.nl

meer info
Pia Roelofs

Pia Roelofs

Administratie Assistent

06 - 41 53 42 63

info@administratie-assistent.nl

meer info
Marlies van den Hoven-van Vliet

Marlies van den Hoven-van Vliet

Alexander van den Hoven Design bv

06 - 24 44 25 49

marlies@avdh.nl

meer info
Carolijn Wessels

Carolijn Wessels

Allesplanner

06 - 52 68 57 48

info@allesplanner.nl

functie Vice Versa:

Voorzitter Commissie Nieuwe Leden

meer info
Wilma Hilvers

Wilma Hilvers

Bakker Hilvers

026 - 364 41 41

wilma@hilvers.nl

meer info
Barbara Schliessler

Barbara Schliessler

Barbara's Garden int. | Hendriks Outdoor Styling

0481 - 37 77 62

barbara@barbarasgarden.nl

meer info
Mieke Koppelman

Mieke Koppelman

Bekkenfysiotheraphie Heelsum

0317-357896

info@bekkenfysiotherapieheelsum.nl

meer info
Jacqueline Gielen

Jacqueline Gielen

Bewust Loopbaanadvies en Coaching

06 - 53 25 29 74

info@bewustloopbaanadvies.nl

functie Vice Versa:

Commissie nieuwe leden

meer info
Loes de Blok

Loes de Blok

Bloesem Loopbaan / OpStoom!

06 – 124 79 426

info@bloesemloopbaan.nl

meer info
Jeannique Wullink

Jeannique Wullink

Buro PIB

06 - 34 26 14 38

info@buropib.nl

meer info
Alexandra Vos

Alexandra Vos

Care for Women Regio Arnhem

06 - 15 92 91 09

alexandradevos65@gmail.com

meer info
Ceciel Bremer

Ceciel Bremer

CB Thuis in Taal

06 - 15 44 53 41

info@cbthuisintaal.nl

meer info
Claire King

Claire King

Claire King Voice Over

06 - 462 60 970

mail@claireking.com

meer info
Corien van der Poll

Corien van der Poll

Coproductie.nu

06-51515740

coproductie.nu@gmail.com

meer info
Truus Nillisen

Truus Nillisen

Coöperatie Aanpakken in Zorg en Welzijn U.A.

06-16539212

truusnillesen@aanpakken.com

meer info
Karin Braam-Maters

Karin Braam-Maters

Dirkzwager Advocaten & Notarissen

06 - 22 04 56 28

braam@dirkzwager.nl

meer info
Dorien Dullaert

Dorien Dullaert

Dorien Dullaert Mantelzorgmakelaar

06-18 14 11 96

dorien@mantelzorgmakelaararnhem.nl

meer info
Natascha Dröge

Natascha Dröge

Dröge Notariaat Estate

06-22 21 34 89

natascha@notarisdroge.nl

meer info
Francien van Zetten

Francien van Zetten

Francien van Zetten

06 - 57 31 92 92

info@francienvanzetten.nl

meer info
Sandra van der Aa

Sandra van der Aa

Franke & Van der Aa Makelaars

026 - 36 17 923

info@frankevanderaa.nl

meer info
Michèle Kohlmann

Michèle Kohlmann

Frisse Kracht | Flexibele marketing en communicatie

06 - 28 94 25 37

michele@frissekracht.nl

meer info
Geralda van Ginkel

Geralda van Ginkel

Geralda van Ginkel | Grafisch ontwerp

06 - 55 16 88 15

ontwerp@geralda.nl

meer info
Heidi Scholte

Heidi Scholte

Goed Jezelf

06 - 52 32 16 21

heidi@goedjezelf.nl

meer info
Carolien Oldenkamp - Berkelaar

Carolien Oldenkamp - Berkelaar

GRIP, Adviesburo voor infectiepreventie

026 - 38 19 539

c.oldenkamp@mygrip.nl

meer info
Hanneke Ockhuysen

Hanneke Ockhuysen

Hanneke Ockhuysen Meesters in Mediation

06 22 50 23 13

hannekeockhuysen@gmail.com

meer info
Els de Weijer

Els de Weijer

Hortus Magnificus

06-24548551

hortusmagnificus@hotmail.com

functie Vice Versa:

Secretaris

meer info
Christel Welbie

Christel Welbie

In d'r Uppie! Accessoires

06 - 24 64 13 92

in.dr.uppie@welbiezonder.nl

meer info
Kitty van Balveren

Kitty van Balveren

Inspiring Concepts

06 - 29 23 23 16

info@inspiringconcepts.nl

meer info
Sandra Tijs

Sandra Tijs

inZicht woonadvies

06-41 23 36 41

sandra@inzichtwoonadvies.nl

meer info
Fompke Andringa

Fompke Andringa

JAA! Juridisch Advies Andringa

06 - 52 50 99 90

info@jaazeker.nl

meer info
Petra Verhaaf

Petra Verhaaf

Jotan Zorg

06 - 42 92 23 63

petra@jotanzorg.nl

meer info
Jozé Janssen

Jozé Janssen

Jozé Janssen The Support Company

06 - 46 39 36 32

joze@jozejanssen.nl

functie Vice Versa:

Voorzitter

meer info
Patricia Buitenhuis

Patricia Buitenhuis

JP's Cleaningservice

026 37 04 807

info@jpcleaningservice.nl

meer info
Rita Evers

Rita Evers

Kapsalon Mariton

026 - 32 50 203

kapsalon.mariton@planet.nl

meer info
Nynke de Jager

Nynke de Jager

De Kempenaer Advocaten

026 – 352 28 25

n.de.jager@dekempenaer.nl

meer info
José Wissenburg

José Wissenburg

Kerstmakelaar

06-30 12 74 42

jose@kerstmakelaar.nl

meer info
Karen Bertram

Karen Bertram

Kwaliteitstuin

06 40 49 12 70

karen@kwaliteitstuin.nl

meer info
Elly Edam - Arns

Elly Edam - Arns

Le Maquis Intercoiffure Interbeauté

026 - 44 51 792

hansenell@wxs.nl

meer info
Margreet Molenaar

Margreet Molenaar

Margreet Molenaar Zorg en Onderwijs

06-17551136

beleid@margreetmolenaar.nl

meer info
Baukje Engelsma

Baukje Engelsma

Monuta Jacqueline Reijers

026 - 442 4225

bengelsma@monuta.nl

meer info
Jacqueline Reijers

Jacqueline Reijers

Monuta Jacqueline Reijers

0316-284 368

info@monutajacquelinereijers.nl

meer info
Trudie Shrubsole-van Kleef

Trudie Shrubsole-van Kleef

NannyQ

06 - 34 93 69 05

info@nannyq.nl

meer info
Elly Kuijvenhoven

Elly Kuijvenhoven

Natuulijk! Mediation

06-39769164

info@natuurlijk-mediation.nl

meer info
Jokelien Brouwer-Harbach

Jokelien Brouwer-Harbach

OXP Advocaten in arbeidsrecht

06 - 52 01 29 19

brouwer@oxpadvocaten.nl

meer info
Debora Vos- Barentsen

Debora Vos- Barentsen

Remedial Teaching Praktijk Arnhem

06 - 24 69 72 04

rt-praktijk.arnhem@planet.nl

meer info
Pam Post-Cuparo

Pam Post-Cuparo

De Schoolpleinvergroeners

06 - 34 09 00 83

pam.d.post@gmail.com

meer info
Tjitske Westra

Tjitske Westra

De Schoolpleinvergroeners

06 34 09 00 81

tjitske@deschoolpleinvergroeners.nl

meer info
Margot Rombout

Margot Rombout

Rombout Belastingadvies

06 - 46 19 33 78

mevr.mrombout@gmail.com

meer info
Ati Smit

Ati Smit

Sibbing Accountants

026 - 44 58 890

ati.smit@wxs.nl

meer info
Elaine van Raaij

Elaine van Raaij

Sisters in Soul

06 -26688924

sis@sistersinsoul.com

meer info
Lotte Span

Lotte Span

Span Meesterschilders

0316 - 53 12 65

lotte@spanbv.nl

meer info
Fleur Janssen

Fleur Janssen

Studio Fleur Janssen

06- 15 48 33 82

info@fleurjanssen.nl

meer info
Tanya Zeeman

Tanya Zeeman

Tanya Tassen

06 - 45 39 31 35

zeemantanya@hotmail.com

meer info
Caroline Baggen

Caroline Baggen

De Teksteres

06 - 281 59 611

caroline@deteksteres.nl

functie Vice Versa:

Bestuursondersteuner

meer info
Lisa Pieplenbosch

Lisa Pieplenbosch

The Woman You Are

06-50 71 30 10

lisa@thewomanyouare.nl

meer info
Monica Walma van der Molen

Monica Walma van der Molen

Vertaalbureau drs. M. Walma van der Molen

026 - 36 45 322

walmavdm@tiscali.nl

meer info
Yvette Lambregts

Yvette Lambregts

Wijnhandel Barrique

026 - 35 15 167

Barrique.arnhem@planet.nl

meer info
Anja de Weerd

Anja de Weerd

Woonhuys de Weerd

06 - 46 60 51 86

anres@live.nl

meer info
Annemarie Koenen

Annemarie Koenen

ZENSATION Wellness

06 - 26 05 62 01

info@zen-sation.nl

meer info
Irma Ockels

Irma Ockels

Zuurdeeg & Ockels

026-4434086

info@zo-sieraad.nl

meer info
Sabine Zuurdeeg

Sabine Zuurdeeg

Zuurdeeg & Ockels

026-4434086

info@zo-sieraad.nl

meer info

Kennismaken

Wil je een keer een bijeenkomst bijwonen?
Vul het contactformulier in, dan nemen wij contact met je op. 

Meld je hier aan

Lidmaatschap

Wil je lid worden?
Vul het contactformulier in, dan nemen wij contact met je op. 

lid worden