Inspiratie door Anneke Polman (puurpolman) dinsdag 1 september 2020

 

& workshops van leden voor leden 1 september a.s.

 

Deze avond in Rozet wordt gegeven door onze leden voor onze leden. Het centrale thema van de workshops is hoe het ons kan helpen bij het ondernemerschap en hoe te ontspannen na het harde werken. 

Bij binnenkomst krijg je informatie in welk lokaal je verwacht wordt en welke workshops je mag volgen. De groep blijft deze avond in hetzelfde lokaal, de workshop begeleidsters rouleren, zodat zo min mogelijk mensen zich verplaatsen i.v.m. corona. Ook in de lokalen wordt de anderhalve meter in acht genomen.

Tijdens de pauzes tussen de workshops kun je netwerken in je groep en/of iets te drinken pakken. Na afloop is er gelegenheid om zittend te borrelen en te netwerken in Momento. Klik hier voor de uitnodiging met alle informatie.

 

Details

Startdatum 01-09-2020 19:15
Einddatum 01-09-2020 22:30
Aanmelden kan vanaf 03-08-2020
Ingeschreven 26
Sluitingsdatum 24-08-2020 17:00
U dient in te loggen voordat u zich kunt aanmelden voor dit evenement.